@fryzurymarzeny

poniedziałek, 8 stycznia 2018

Fryzury dla dziewczynek


Fryzury dla dziewczynek 

Przez najbliższy czas zajmę się upięciami na troszkę krótszych włosach ,które ciężko jest ujarzmić ,które przeszkadzają, a nie dają się jeszcze dobrze "złapać" aby zrobić fryzurę .

Fryzury do szkoły


Nadają się  one świetnie na co dzień ,jak i do szkoły czy przedszkola , a kiedy je opanujecie będą naprawdę idealnie w porannym pośpiechu ;)

Fryzury do przedszkola 

Dzieci w tym wieku mają włosy już nie takie krótkie ,często przeszkadzające w codziennych czynnościach. A zwykłe kucyki, czy warkocz nie sprawdzają się ponieważ często wychodzą spod gumki .Wiem coś o tym, bo mam 3 -latkę w domu :)

Oto moja pierwsza propozycja: 

fryzura do szkoły-fryzura-fryzury-serduszka-kok-fryzury dla dziewczynek
fryzura do szkoły


Serduszka oraz wysokie koczki  znajdziecie na moim kanale na you tube :)

Przez najbliższy czas  zajmiemy się upięciami  dla troszkę krótszych włosów (czyli takich do ramion). Będą to różne szybkie fryzury dla naszych małych modelek:).
 Fryzura do szkoły -przedszkola: serduszka oraz wysokie koczki.
Filmik jak  stworzyć tą szybką fryzurę ,znajdziecie na :
https://www.youtube.com/watch?v=cKRv_1gWZJE

8 komentarzy:

 1. Co prawda dzieci jeszcze nie mam i sama nie pamiętam już jak to było za tych czasów, nie mniej jednak myślę, że takie fryzury są bardzo ciekawie i na pewno spodobają się małym dzieciaczkom ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta akurat jest dla mniejszych dziewczynek,lecz gdy przejrzysz bloga zobaczysz ,iż jest w nim wiele inspiracji dla wiekszych dam :)

   Usuń
 2. Fryzurka bardzo urocza. Dziewczynki uwielbiają takie akcenty i serduszka na głowie na pewno zwrócą uwagę rówieśniczek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super!U mnie na razie dwóch chłopaków, ale może za trzecim razem trafi nam się dziewczynka to będę mogła wypróbować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z chęcią będę tu zaglądać - lubię takie inspiracje ;)

  OdpowiedzUsuń