Perfumy to świetny pomysł na prezent

Z pewnością perfumy są bardzo dobrym pomysłem na prezent zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Ładny zapach ucieszy solenizanta czy też jubilata, dlatego też często odwiedzamy perfumerie gdzie możemy znaleźć bardzo wiele ciekawych zapachów na prezent. Warto zwrócić uwagę na ich dużą ilość, z pewnością możemy znaleźć oryginalne nuty które będą cechowały się dużą intensywnością, mogą zadowolić nawet najbardziej wybrednych osoby.

Czym różnią się perfumy od wody toaletowej?

Kiedy zastanawiamy się nad zakupem perfum dla siebie czy też chcemy wybrać prezent powinniśmy pamiętać iż nie tylko perfumy sprzedawane są w małych szklanych buteleczkach. Często są to wody toaletowe, wody perfumowane czy też wody kolońskie. Oczywiście różnią się one zawartością olejków zapachowych. W przypadku perfum składniki zapachowe stanowią około 20 do 40% stężenia, w tym przypadku także zastosowany jest mocniejszy alkohol powyżej 90%.

Woda perfumowana zawiera stężenie olejków wysokości od 10 do 15% oraz alkohol do 90%, w przypadku wody toaletowej stężenie olejków wynosi od 5 do 10% a alkohol ma około 75%. Najmniej intensywnie pachnie woda kolońska która zawiera od 3 do 5% stężenia olejków zapachowych oraz alkohol do 80%. Oczywiście w tym przypadku będziemy mogli wybrać tak intensywny zapach jaki chcemy uzyskać. Dodatkowo także warto pamiętać iż wody toaletowe czy też wody perfumowane będą utrzymywały się na naszej skórze krócej. Niekiedy nie chcemy wybierać zbyt intensywnych zapachów, dlatego też zamiast perfum będziemy mogli wykorzystać wodę toaletową, w przypadku kiedy będziemy chcieli uzyskać zapach na pewien czas, przykładowo do pracy. Wówczas dobrym pomysłem może być woda perfumowana, jeżeli poszukujemy zapachów bardziej intensywnych przykładowo na wieczór wówczas perfumy mogą okazać się lepszym wyborem. Naturalnie warto poszukiwać swoich ulubionych zapachów, mieszanek nut zapachowych które będą najbardziej odpowiadały naszym potrzebom czy też wybierzemy je zależnie od okazji. Wiele osób chętnie korzysta z perfum marki Jimmy Choo, są to perfumy sygnowane przez projektanta który odnosi duże sukcesy jeżeli chodzi o modę, są to perfumy które tworzone są przez najlepszych twórców z branży takich jak Olivier Polge czy Veronique Nyberg. Z pewnością są to zapachy wyjątkowe, nuty dobrane z dużą starannością sprawiają iż często sięgamy po zapachy jimmy choo perfumy z pewnością są bardzo trwałe dlatego też chętnie kupują je miliony osób na całym świcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here