Czym jest remover do włosów zagęszczonych

Dziś pragniemy zaznajomić naszych czytelników z wyjątkowym produktem, który znacznie ułatwi im samodzielne usunięcie pasemek włosów naturalnych lub syntetycznych w momencie, gdy uznają oni, że elementy wykorzystane do przedłużenia oraz zagęszczenia włosów przestały spełniać swoją rolę w sposób optymalny. Mowa o tak zwanym removerze, a więc płynie, którego skład pozwala na rozpuszczenie łączeń pomiędzy fryzurą a pasemkami bez jednoczesnego uszkadzania tej pierwszej.

Omawiany produkt jeszcze do niedawna używany był wyłącznie przez profesjonalistów w zakładach medycyny estetycznej lub salonach fryzjerskich, jednakże obecnie mogą go nabyć w sklepach stacjonarnych i internetowych wszyscy zainteresowani samodzielnym i w pełni bezpiecznym usuwaniem pasemek zaaplikowanych celem poprawy wizualnej prezencji fryzury.

Jak należy używać wyrobu? Przed jego aplikacją konieczne jest dokładne rozczesanie włosów, tak aby nie były one splątane oraz tak, aby możliwe było bezproblemowe zidentyfikowanie poszczególnych doczepionych pasm włosów naturalnych lub syntetycznych. Następnie należy stopniowo stosować remover na poszczególnych elementach zagęszczających, aplikując 2 do 3 kropli na każde łączenie. Po wykonaniu tego kroku najczęściej poczekać trzeba od kilku do kilkunastu sekund, bowiem tyle czasu zajmuje substancji przeniknięcie do wnętrza łączenia oraz rozpuszczenie go. Kiedy już tak się stanie, możliwe jest usunięcie zamocowanych uprzednio wybraną przez nas metodą pasemek – czy to rękoma czy też przy wykorzystaniu cążek. Pamiętajmy, że jest to mimo wszystko proces dość czasochłonny, na który niejednokrotnie poświęcić należy nawet do 2-3 godzin, szczególnie w sytuacji, jeżeli pragniemy, aby nasze uczesanie pozostało nienaruszone i podczas rozpuszczania spoin nie doszło do uszkodzenia końcówek naszych włosów naturalnych.

Nasi czytelnicy z pewnością z radością przyjmą informację, że obecnie dostępne na rynku removery charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością. Jedno opakowanie produktu wystarcza nawet na kilkadziesiąt aplikacji, a więc nie musimy się obawiać, że podczas usuwania elementów zagęszczających fryzurę wyrobu zabraknie. Co więcej, nie jest on rozwiązaniem tak kosztownym jak niektórym mogłoby się wydawać, bowiem cena nawet najbardziej renomowanego produktu oferowanego przez firmę cieszącą się doskonałą renomą w branży nie będzie nas kosztować więcej niż sto złotych.

Jeżeli obawiają się Państwo przeprowadzać opisaną powyżej procedurę samodzielnie, czy to z uwagi na brak doświadczenia czy też niewystarczającą ilość czasu – serdecznie zapraszamy do naszego salonu, gdzie nasi eksperci nie tylko zajmują się aplikacją elementów wizualnie zagęszczających włosy, ale także usuwają je kiedy zajdzie taka potrzeba. Z radością posłużą oni także Państwu radą odnośnie tego jak w odpowiedni sposób dbać o pasemka naturalne lub sztuczne tak, aby służyły one Państwu możliwie jak najdłużej i prezentowały się jak najbardziej spektakularnie bez konieczności zbyt częstej wymiany ich na nowe. Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here